|
|
(6 intermediate revisions by the same user not shown) |
Line 41: |
Line 41: |
| *[[Knife]] | | *[[Knife]] |
| *[[Knucklers]] | | *[[Knucklers]] |
− | *[[Rykk Blade]]
| |
| *[[Saber]] | | *[[Saber]] |
| *[[Shockball Glove]] | | *[[Shockball Glove]] |
Line 93: |
Line 92: |
| *[[S40K Phoenix Hawk-Class Light Pinnace]] | | *[[S40K Phoenix Hawk-Class Light Pinnace]] |
| *[[Tri-Mark VII Interceptor]] | | *[[Tri-Mark VII Interceptor]] |
− | *[[Scarab-class Droid Fighter]]
| |
− | *[[HH-87 Starhopper]]
| |
− | *[[Sith Starfighter]]
| |
− | *[[Spacetrooper Armour]]
| |
| | | |
| | | |
Line 169: |
Line 164: |
| *[[Crescent-X9]] | | *[[Crescent-X9]] |
| *[[Crusader-class Corvette]] | | *[[Crusader-class Corvette]] |
− | *[[D5-Mantis Patrol Craft]]
| |
| *[[Discril-class Attack Cruiser]] | | *[[Discril-class Attack Cruiser]] |
− | *[[Empress-class Super Freighter]]
| |
− | *[[Eta-5 Interceptor]]
| |
− | *[[G-Wing]]
| |
− | *[[Starrunner-class Starship]]
| |
− | *[[V-19 Torrent Starfighter]]
| |
− | *[[Wayfarer-class Medium Transport]]
| |
− | *[[XS-800 Light Freighter]]
| |
− | *[[YV-929]]
| |
− |
| |
− | == Compedia Moving ==
| |
− |
| |
− | ===A===
| |
− | ◾[[Aarkon]]
| |
− | ◾[[Alan Smith]]
| |
− | ◾[[Albert Wesker]]
| |
− | ◾[[Alec Suba]]
| |
− | ◾[[Alexander Fel]]
| |
− | ◾[[Alexander Kuhn]]
| |
− | ◾[[Alexander Weston]]
| |
− | ◾[[Alexanderr N`Corr]]
| |
− | ◾[[Alexo Hickey]]
| |
− | ◾[[Alina Diggins]]
| |
− | ◾[[Almar Zamasee]]
| |
− | ◾[[Andhers Jakhim]]
| |
− | ◾[[Andric Lucid]]
| |
− | ◾[[Angel Snow]]
| |
− | ◾[[Anya Light]]
| |
− | ◾[[Araith Black-Granger]]
| |
− | ◾[[Arian Caldon]]
| |
− | ◾[[Arkady Ouromov]]
| |
− | ◾[[Arkan Tir-Dann]]
| |
− | ◾[[Arresh Garvin]]
| |
− | ◾[[Ashlyana]]
| |
− | ◾[[Avant Halcyon]]
| |
− | ◾[[Ayglis Tanthar]]
| |
− |
| |
− | ===B===
| |
− | ◾[[Baal DaSaed]]
| |
− | ◾[[Bacara Kex]]
| |
− | ◾[[Bafu Boon]]
| |
− | ◾[[Balkar Falco]]
| |
− |
| |
− | ===C===
| |
− | ◾[[Centauri Tyridius]]
| |
− | ◾[[Chiara Domina]]
| |
− | ◾[[Chir`da Al`dira]]
| |
− | ◾[[Chiss Veers]]
| |
− | ◾[[Christopher Griffin]]
| |
− | ◾[[ChronoKill]]
| |
− |
| |
− | ===C cont.===
| |
− | ◾[[Chunbacca]]
| |
− | ◾[[Cliff Chan]]
| |
− | ◾[[Cody Maverick]]
| |
− | ◾[[Coral Dayton]]
| |
− | ◾[[Cyrus Cloudwalker]]
| |
− |
| |
− | ===D===
| |
− | ◾[[Dack Vendix]]
| |
− | ◾[[Dahurgha]]
| |
− | ◾[[Dale Chambers]]
| |
− | ◾[[Dani Duel]]
| |
− | ◾[[Dante Vialpando]]
| |
− | ◾[[Daran Lakost]]
| |
− | ◾[[Darvock Tarion]]
| |
− | ◾[[Da`uca Hilleacus]]
| |
− | ◾[[Deku Rune]]
| |
− | ◾[[Dierderann Moris]]
| |
− | ◾[[Dimitri Rosenkranz]]
| |
− | ◾[[Dred Oodoov]]
| |
− | ◾[[Drega Loas]]
| |
− | ◾[[Dret Ream]]
| |
− | ◾[[Duncan Hayt]]
| |
− | ◾[[Dylan Klay]]
| |
− |
| |
− | ===E===
| |
− | ◾[[Eddy Johns]]
| |
− | ◾[[Edward Quinlan]]
| |
− | ◾[[Ekoo Strider]]
| |
− | ◾[[Elden Sangha]]
| |
− | ◾[[Elias Cruz]]
| |
− | ◾[[Elie Zeitouni]]
| |
− | ◾[[Elubei Mont`arne]]
| |
− | ◾[[Endorph Morbelis]]
| |
− | ◾[[Eric Taylor Jackson]]
| |
− | ◾[[Eric Twaites]]
| |
− | ◾[[Erik Axfow]]
| |
− | ◾[[Evon Gane]]
| |
− |
| |
− | ===F===
| |
− | ◾[[Flich Warfield]]
| |
− | ◾[[Floris Redblake]]
| |
− | ◾[[Foster Yakan]]
| |
− | ◾[[Frak Kel`Lan]]
| |
− | ◾[[Frank Bach]]
| |
− | ◾[[Frank Moss]]
| |
− | ◾[[Frie Dron]]
| |
− |
| |
− | ===G===
| |
− | ◾[[Gaal Zerquino]]
| |
− | ◾[[Gabrielle Astra Morelli]]
| |
− |
| |
− | ===G cont.===
| |
− | ◾[[Geno Krall]]
| |
− | ◾[[Graeda L'Annan]]
| |
− | ◾[[Grim Vorrs]]
| |
− | ◾[[Guybrush Threepwood]]
| |
− |
| |
− | ===H===
| |
− | ◾[[Haemon Vecchio]]
| |
− | ◾[[Hal Gevant]]
| |
− | ◾[[Halas Kad]]
| |
− | ◾[[Hanz Lightbringer]]
| |
− | ◾[[Henry Malum]]
| |
− | ◾[[Hilem Ordo]]
| |
− | ◾[[Homtelium]]
| |
− |
| |
− | ===I===
| |
− | ◾[[Ian Darkholm]]
| |
− | ◾[[Igneus Esh]]
| |
− | ◾[[Isabella D`Este]]
| |
− | ◾[[Isabelle Wulf]]
| |
− |
| |
− | ===J===
| |
− | ◾[[Jace Walters]]
| |
− | ◾[[Jacinto Allerti]]
| |
− | ◾[[Jack Monty]]
| |
− | ◾[[Jack T Ladd]]
| |
− | ◾[[Jake Moonjumper]]
| |
− | ◾[[Jako Lewis]]
| |
− | ◾[[Jarek Sankin]]
| |
− | ◾[[Jargon]]
| |
− | ◾[[Jarol Eisan]]
| |
− | ◾[[Jathen Moors]]
| |
− | ◾[[Jathrin Thoyan]]
| |
− | ◾[[Javon Calton]]
| |
− | ◾[[Jenver Walker]]
| |
− | ◾[[Jevan Calton]]
| |
− | ◾[[JoCon Illmar]]
| |
− | ◾[[Jodo Kast]]
| |
− | ◾[[Johnathan Vercet]]
| |
− | ◾[[Josef Abelev]]
| |
− | ◾[[Juno Xaed]]
| |
− |
| |
− | ===K===
| |
− | ◾[[Kaito Mizuno]]
| |
− | ◾[[Kal Fisto]]
| |
− | ◾[[Kalya Thorne]]
| |
− | ◾[[Karl Covert]]
| |
− | ◾[[Karl von Rosenberg]]
| |
− | ◾[[Katana Weis]]
| |
− | ◾[[Kavarg Monorus]]
| |
− | ◾[[Kendall Holm]]
| |
− | ◾[[Kiaol Dabos]]
| |
− | ◾[[Kiger Wulf]]
| |
− | ◾[[Kiloku San]]
| |
− | ◾[[Konar Siosk-Baas]]
| |
− | ◾[[Kyp Black-Granger]]
| |
− | ◾[[Kyp Zorg]]
| |
− | ◾[[K`Crydon Katana]]
| |
− |
| |
− | ===L===
| |
− | ◾[[Leila Halcyon]]
| |
− | ◾[[Leila Jaed Desric Waryn]]
| |
− | ◾[[Lief Ragnos]]
| |
− | ◾[[Lyra Ikron]]
| |
− | ◾[[L`esh Bl`tho]]
| |
− |
| |
− | ===M===
| |
− | ◾[[Maiestyes Pryvie]]
| |
− | ◾[[Mambo Starr]]
| |
− | ◾[[Marcus Aurelius]]
| |
− | ◾[[Mark DeMeer]]
| |
− | ◾[[Markus Oblivion]]
| |
− | ◾[[Mas Rarraf]]
| |
− | ◾[[Matthew Vercet]]
| |
− | ◾[[Maxamillion Power]]
| |
− | ◾[[Mekum Campbell]]
| |
− | ◾[[Michael Morpheus]]
| |
− | ◾[[Mike Que-Kara]]
| |
− | ◾[[Miras`eli`nakesh]]
| |
− | ◾[[Mitth`oro`nuruodo]]
| |
− | ◾[[Mitzey Kaboose]]
| |
− | ◾[[Mour Bonaventure]]
| |
− | ◾[[Mustafa al-Qadrim]]
| |
− | ◾[[Myles Kalabarn]]
| |
− |
| |
− | ===N===
| |
− | ◾[[Nafro Coto]]
| |
− | ◾[[Ness Locke]]
| |
− | ◾[[Netan Wulfe]]
| |
− | ◾[[Nicholas Haines]]
| |
− |
| |
− | ===N cont.===
| |
− | ◾[[Niko]]
| |
− | ◾[[Nolain Rockport]]
| |
− |
| |
− | ===O===
| |
− | ◾[[Oceliane Aylina]]
| |
− | ◾[[Olan Nasquard]]
| |
− | ◾[[Olderado Paegis]]
| |
− | ◾[[OOM-7]]
| |
− | ◾[[Orun Orunitia]]
| |
− | ◾[[Owen Shade]]
| |
− |
| |
− | ===P===
| |
− | ◾[[Pablo Dion]]
| |
− | ◾[[PaulDaJedi]]
| |
− | ◾[[Phasmatis]]
| |
− | ◾[[Phillip Bromley]]
| |
− | ◾[[Phoenix Carder]]
| |
− | ◾[[PtJedi]]
| |
− |
| |
− | ===Q===
| |
− | ◾[[Quiggle]]
| |
− | ◾[[Quinlan Walters]]
| |
− |
| |
− | ===R===
| |
− | ◾[[Raelin Or`lean]]
| |
− | ◾[[Ralois Hammer]]
| |
− | ◾[[Ramos Rob]]
| |
− | ◾[[Ranofer Zedlav]]
| |
− | ◾[[Rav Isaar]]
| |
− | ◾[[Ray Takarashi]]
| |
− | ◾[[Redbat]]
| |
− | ◾[[Rekka Deott]]
| |
− | ◾[[Rho Galfona]]
| |
− | ◾[[Rhyasan Kronos]]
| |
− | ◾[[Rhys Skywalker]]
| |
− | ◾[[Rick Olie]]
| |
− | ◾[[Riddik Ackmin]]
| |
− | ◾[[Rob Jstar]]
| |
− | ◾[[Rogmi Talzuk]]
| |
− | ◾[[Ronald Python]]
| |
− | ◾[[Rul Knizar]]
| |
− | ◾[[Rupert Bardo]]
| |
− | ◾[[Ryag Han]]
| |
− | ◾[[Ryan Uldarr]]
| |
− | ◾[[Ryou Vacosa]]
| |
− |
| |
− | ===S===
| |
− | ◾[[Saalia Evas]]
| |
− | ◾[[Salmonilla Monand]]
| |
− | ◾[[Sam Daaz]]
| |
− | ◾[[Sarod Jaeger]]
| |
− | ◾[[Sebyn Farsees]]
| |
− | ◾[[Selene Cerian]]
| |
− | ◾[[Serli Sarn]]
| |
− | ◾[[Severus Mali]]
| |
− | ◾[[Shane Darman]]
| |
− | ◾[[Shani Tregua]]
| |
− | ◾[[Shannon Krag]]
| |
− |
| |
− | ===S cont.===
| |
− | ◾[[Sol Keoma]]
| |
− | ◾[[Solvan Frisk]]
| |
− | ◾[[Sophia Campbell]]
| |
− | ◾[[Stradt Doombringer]]
| |
− | ◾[[Stros Donau]]
| |
− | ◾[[Svith Condra]]
| |
− |
| |
− | ===T===
| |
− | ◾[[Taiidan Dequranii]]
| |
− | ◾[[Talak Drakar]]
| |
− | ◾[[Talon Xor]]
| |
− | ◾[[Tarynn El]]
| |
− | ◾[[Tegan Antilles]]
| |
− | ◾[[Tibo Doinds]]
| |
− | ◾[[Torlac Lythis]]
| |
− | ◾[[Tovakinpi Toshikhan]]
| |
− | ◾[[Twiggy Samp]]
| |
− | ◾[[Tyris Elensar]]
| |
− |
| |
− | ===V===
| |
− | ◾[[Vagnar Sieler]]
| |
− | ◾[[Valtris Dti]]
| |
− | ◾[[Vansic Helranth]]
| |
− | ◾[[Vasil Doombringer]]
| |
− | ◾[[Vyk Drago]]
| |
− |
| |
− | ===W===
| |
− | ◾[[William Black-Granger]]
| |
− | ◾[[William Black-Granger]]
| |
− | ◾[[Wolfgang Rasolam]]
| |
− |
| |
− | ===X===
| |
− | ◾[[Xavier Dedoroff]]
| |
− | ◾[[Xodus Pingvellir]]
| |
− |
| |
− | ===Z===
| |
− | ◾[[Zachai Dracolis]]
| |
− | ◾[[Zachary Savk]]
| |
− | ◾[[Zack Leonheart]]
| |
− |
| |
− | ===Z===
| |
− | ◾[[Zee Wolf The Younger]]
| |
− | ◾[[Zeek R`oadi]]
| |
− |
| |
− | ===Z cont.===
| |
− | ◾[[Zen Savo]]
| |
− | ◾[[Zethora Nexus]]
| |
− |
| |
− | ===Z cont.===
| |
− | ◾[[Zettai Kun]]
| |
− |
| |
− | ==Tops==
| |
− | ===[[Abyssin]]===
| |
− | [[Jonathan Galt]]
| |
− | [[Karvainen Kummajainen]]
| |
− | [[Kratos Musashi]]
| |
− | [[Krey Merr]]
| |
− | [[Lev Bolden]]
| |
− | [[Lister O`Smeg]]
| |
− | [[Urkh Malal]]
| |
− | ===[[Advozse]]===
| |
− | Drinit Orlan
| |
− | Jadir Kazan
| |
− | John Kirkland
| |
− | Loaru Skirre
| |
− | Lucious Darksnout
| |
− | Regnavats Killion
| |
− | ===[[Alderaanian]]===
| |
− | Appan Parsu
| |
− | Emillio Peares
| |
− | Euna Miriel
| |
− | Johnny Moon
| |
− | Manx Vygrxviel
| |
− | Nathaniel Durane
| |
− | Orhin Yemel
| |
− | Rochi Zaraki
| |
− | Saedrial Elensar
| |
− | Takao Asai
| |
− | ===[[Aleena]]===
| |
− | Chuskii Lolo
| |
− | Daryl Belos
| |
− | Hazsh Viskar
| |
− | Rumos Wolpertingen
| |
− | Youssef Hisham
| |
− | ===[[Amani]]===
| |
− | Dru Snotz
| |
− | Foo Yin
| |
− | Gordon Adelaide
| |
− | Lilith Delcroix
| |
− | Loren Zolo
| |
− | Phex Krieg
| |
− | Sethin Kaa
| |
− | Simkin Dragoneel
| |
− | Tobu Akuma
| |
− | Zorix Zoff
| |
− | ===[[Anx]]===
| |
− | Cohen Airrel
| |
− | Eleonore Silvermoon
| |
− | Herik Verd
| |
− | Jahu Skyla
| |
− | Rehon Mosspim
| |
− | Sylvin Macflint
| |
− | Theofan Maercan
| |
− | Urial Kayza
| |
− | Varep Fato
| |
− | Voll Alucard
| |
− | ===[[Anzati]]===
| |
− | Bancho Curr
| |
− | Banquo Knox
| |
− | Darlus Kartan
| |
− | Draith Shadux
| |
− | Impa Xio
| |
− | Kira Morbus
| |
− | Laz Uli
| |
− | Lindgart Adjer
| |
− | Okrim Rimdor
| |
− | Syn
| |
− | ===[[Aqualish]]===
| |
− | Deedo Baba
| |
− | Drago Bain
| |
− | Frank Omega
| |
− | ===[[Arcona]]===
| |
− | Aasfrid Conagan
| |
− | Ace Kthaara
| |
− | Alex McMount
| |
− | Callisto Xaltir
| |
− | Daniel Sadman
| |
− | Dargah Sheikha
| |
− | Elm Aran
| |
− | Jamie Aldred
| |
− | Lucas Isen
| |
− | Rall Dack
| |
− | ===[[Barabel]]===
| |
− | Dorn Zeke
| |
− | Graham Buccheri
| |
− | Hjrool Ohr
| |
− | Hondo Maximus
| |
− | John Calay
| |
− | Kael Ta`em
| |
− | Kriel Nightstalker
| |
− | Meister Nowi
| |
− | Sob Conners
| |
− | Vinz Zer
| |
− | ===[[Baragwin]]===
| |
− | Paul Luz
| |
− | ===[[Bith]]===
| |
− | Ishtabie Ghez
| |
− | Roruk Drei
| |
− | ===[[Bosph]]===
| |
− | Aru Ar`e
| |
− | Daniel Jax
| |
− | Naos Grilmor
| |
− |
| |
− | ===[[Bothan]]===
| |
− | Akil Toran
| |
− | Amidstar Oliric
| |
− | Blot Hlidskjalf
| |
− | Chris Asimaro
| |
− | Garon Lennister
| |
− | Kai Niloc
| |
− | Kural Benos
| |
− | Mabbs Orion
| |
− | Ondoron Bondoon
| |
− | Tereez Asyrki
| |
− |
| |
− | ===[[Caamasi]]===
| |
− | Arjuna
| |
− | Cala Laike
| |
− | Dalphina Roze
| |
− | Ettal Kynnie
| |
− | Gorn Kalmir
| |
− |
| |
− | ===[[Cathar]]===
| |
− | Allaina Musava
| |
− | Dail Llwybr Gwaed
| |
− | Hal Gevant
| |
− | Kallum Yenreit
| |
− | Keegers Shyia
| |
− | Les Barin
| |
− | Phillip Bromley
| |
− | Symphony Brooks
| |
− | Tomas Hook
| |
− | Trendkill Darkmantle
| |
− |
| |
− | ===[[Cerean]]===
| |
− | Algol Starrunner
| |
− | Kantall Synder
| |
− | Leander Dehunter
| |
− | Marakk Sagesse
| |
− | Oscar Matong
| |
− | Sharad Waador
| |
− | ===[[Chadra-Fan]]===
| |
− | Crane Baxa
| |
− | Mallia Xuma
| |
− | Nigel Rosso
| |
− | Q`ua Ganja
| |
− | ===[[Chevin]]===
| |
− | Cane Longhorn
| |
− | Tif Dlarek
| |
− | ===[[Chiss]]===
| |
− | Cameliar Mordent
| |
− | David Archer
| |
− | Garm Munin
| |
− | Grevendar Togl
| |
− | Lukastar Narvaka
| |
− | Marcus Justinian
| |
− | Rawth Shacklefist
| |
− | Simon Eusnomis
| |
− | Typhon Corbin
| |
− | Xu Xlaar Vivan
| |
− | ===[[Clawdite]]===
| |
− | <Non-Playable>
| |
− | ===[[Corellian]]===
| |
− | Athrun Zala
| |
− | Dax Owok
| |
− | Dril Valor
| |
− | Guenther Netzer
| |
− | Guybrush Threepwood
| |
− | Iain John
| |
− | Isla Chayes
| |
− | Rann Halcyon
| |
− | Terak Falcor
| |
− | Valat Horn
| |
− |
| |
− | ===[[Coruscanti]]===
| |
− | Arkhan Gambit
| |
− | Arvid Novar
| |
− | Axe Vulcan
| |
− | Azhrarn Amaratha
| |
− | Bannor Skyglow
| |
− | Ben Tzadikim
| |
− | Claven Deleon
| |
− | Guinar Ndengin
| |
− | Seele
| |
− | Tilaar Irlanthra
| |
− |
| |
− | ===[[Defel]]===
| |
− | Dero Racto
| |
− | Jared Vista
| |
− | Joseph Medina
| |
− | Kevin Wolff
| |
− | Kul`daga Druulg
| |
− | Kyr`galaar Solus`oya
| |
− | Mosh Voktase
| |
− | Perkeo Flarg
| |
− | Sam Tucker
| |
− | Val Aen
| |
− |
| |
− | ===[[Devaronian]]===
| |
− | Calgor Grim
| |
− | Frollo the White
| |
− | Gordon Shamway
| |
− | Haazheel Thorn
| |
− | Horley Cyan
| |
− | Neb Dulo
| |
− | Nordin Mantell
| |
− | Thylar Davarian
| |
− | Und Stratiotes
| |
− | Xavier Hood
| |
− |
| |
− | ===[[Diathim]]===
| |
− | Alexandre Daigle
| |
− | Amaranth Kushiel
| |
− | Eric Jackson
| |
− | Flavius Erizen
| |
− | Kain Eckert
| |
− | Lord Mustafa
| |
− | Orian Alexander
| |
− | Pietre Henimun
| |
− | Raptor Cardel
| |
− | Rhan Komo
| |
− |
| |
− | ===[[Dresselian]]===
| |
− | Davrob Eoc Drib-stoob
| |
− | Dev Lemke
| |
− | Fownax Dabular
| |
− |
| |
− | ===[[Dug]]===
| |
− | Daniel Skyrunner
| |
− | Jack Castro
| |
− | Nilbert Dulbin
| |
− | Rashez Vulpes
| |
− | Rigilin Fuili
| |
− | Sebby Dugs
| |
− | Tattro Oda
| |
− |
| |
− | ===[[Duros]]===
| |
− | Damyo Kruder
| |
− | Denton Dabbs
| |
− | Floyd Black
| |
− | Gath Perrin
| |
− | Jad Hep Viridux
| |
− | Jake Blackstone
| |
− | Luuda Kusaak
| |
− | Tolando Krieg
| |
− | Utono Brutza
| |
− | Xpofer Tomas
| |
− |
| |
− | ===[[Ewok]]===
| |
− | <non playable>
| |
− | ===[[Falleen]]===
| |
− | Davvyk Lysander
| |
− | Gorag Kron
| |
− | Jude Vatz
| |
− | Mephiston Leonatos
| |
− | Robby Rae
| |
− | Teyacapan Quetzalxochitl
| |
− | Xank Cro`lok
| |
− | Ximaro Jix
| |
− | Ximo Jobal
| |
− | Xi`lo Scivelli
| |
− |
| |
− | ===[[Gamorrean]]===
| |
− | Chopa Riid
| |
− | Dresdon Cook
| |
− | Esu Kyouto
| |
− | Gub Mugrum
| |
− | Krell Duoro
| |
− | Logan Brash
| |
− | Rexcor Crah
| |
− | Rus`lan Kell
| |
− | Vrei Mortii
| |
− | Wulk Aggrakk
| |
− |
| |
− | ===[[Gand]]===
| |
− | Bragus Ortega
| |
− | Char`Kargis Olort
| |
− | Cremaster
| |
− | Daarco Ananocki
| |
− | Daewon Grant
| |
− | Gwindor Leldoran
| |
− | Jaxik Seko
| |
− | Kendin Ragno
| |
− | Lencher Gand
| |
− | Qwillian Kell
| |
− |
| |
− | ===[[Geonosian]]===
| |
− | Chusan Kad
| |
− | Fak-Ran Mekhno
| |
− | Jorus Bjorkstien
| |
− | Solarius Masha
| |
− | Sule Marsha
| |
− | Tengri Lethas
| |
− | Zarkonoros Masha
| |
− |
| |
− | ===[[Givin]]===
| |
− | Alex Masha
| |
− | Dominix Trueshot
| |
− | Jace Tracken
| |
− | Jetsi Seejay
| |
− | Jim Firewalker
| |
− | Kaa Nalas
| |
− | Kai Setth
| |
− | Lok Floe
| |
− | Skeltsco Ofsseto
| |
− | Xavin Kremton
| |
− |
| |
− | ===[[Gotal]]===
| |
− | Bezor Cruz
| |
− | Cicero Stryker
| |
− | Killandra Serrin
| |
− | Malrin Avet
| |
− | Mortimer Loose
| |
− | Shawn Veldn
| |
− | Zachill DeSol
| |
− |
| |
− | ===[[Gran]]===
| |
− | Andre Nether
| |
− | Brate Vadern
| |
− | Drake McCloud
| |
− | Ichiru Hanabusa
| |
− | Kez Aak
| |
− | Rupert Havok
| |
− | Sheng-Ji Crow
| |
− | Tandis Valeek
| |
− | Tom Kwas
| |
− | Vadik Edik
| |
− |
| |
− | ===[[Gungan]]===
| |
− | Dar Ustlar
| |
− | Jaccarmac Staltt
| |
− | jeremy
| |
− | John Black
| |
− | Khen Ghal
| |
− | Mondo Gek
| |
− | Rab Po Been
| |
− | Rei Derr
| |
− | Sam Lex
| |
− | Skye Sarn
| |
− |
| |
− | ===[[Hapan]]===
| |
− | Alex Tylger
| |
− | Cait Catra
| |
− | Jessy James
| |
− | Kai Oryk
| |
− | Pavel Stopkin
| |
− | Skyron Cyneran
| |
− | Stephanie Barefoot
| |
− | Stephen Garrett
| |
− | Tovakinpi Toshikhan
| |
− | Tyr DeMeer
| |
− |
| |
− | ===[[Herglic]]===
| |
− | Benjamin Najman
| |
− | Felidae Takeda
| |
− | Galen Darksol
| |
− | Henry Farlander
| |
− | Peter Ayada
| |
− | Qin Berin
| |
− | Saburus Daltan Proxima
| |
− | Shall Ti
| |
− | Shavala Glabro
| |
− | Tsaluyi Umia
| |
− |
| |
− | ===[[Human]]===
| |
− | Alain Ar-Daur
| |
− | Alarendor Cyrus
| |
− | Bill Maxwell
| |
− | Evan Bluvius
| |
− | Ian Darkholm
| |
− | Kavash Orr
| |
− | Michael MaCleod
| |
− | Owyn Darklighter
| |
− | Qard Sharq
| |
− | Squall Chitose
| |
− |
| |
− | ===[[Hutt]]===
| |
− | Babosa Anjiliac Otoronco
| |
− | Corvis Ingemar Archmalus
| |
− | Gryffyn Grayurra
| |
− | Harl Branko
| |
− | Ho Pihe
| |
− | Percilia Kajidic
| |
− | Synesi Octorius
| |
− | Vansic Helranth
| |
− | Vonar Solon
| |
− | Walrus Odobenus Rosmarus
| |
− |
| |
− | ===[[H`nemthean]]===
| |
− |
| |
− | ===[[Iktotchi]]===
| |
− | Emerson Hauser
| |
− | Heimdell Odinson
| |
− | Igorod Krakatoa
| |
− | Kam Marac
| |
− | Lorenzas Atticus
| |
− | Ruben Wan
| |
− | Sagilas Warmonger
| |
− | Tajis Jitarii
| |
− | Xynkro Velocio
| |
− | Zruul Coelho
| |
− |
| |
− | ===[[Imzig]]===
| |
− |
| |
− | ===[[Ishi Tib]]===
| |
− | Aliknak Nehreb
| |
− | Efrem Loomis
| |
− |
| |
− | ===[[Ithorian]]===
| |
− | Alcarillo Insolia
| |
− | Boolon Tawron
| |
− | Iitaal Anouka
| |
− | Jobo Durego
| |
− | Kuma Shirokami
| |
− | Lu`kell Nadon
| |
− | Oomat Nurr
| |
− | Peter Green-Star
| |
− | Von Lux
| |
− | Zelq Marl
| |
− |
| |
− | ===[[Jawa]]===
| |
− | Bok Kiluyak
| |
− | Christine Apotheosis
| |
− | Eugene Delmarco
| |
− | Garik Loren
| |
− | Greyson Abrams
| |
− | Grok Stolar
| |
− | Izzy Blitz
| |
− | Legend Myre
| |
− | Tareen Vechini
| |
− | Willian Daniel
| |
− |
| |
− | ===[[Kaleesh]]===
| |
− | Armus Zod
| |
− | Bam Tay`lor
| |
− | Darian Dash
| |
− | Ga-Tuk Karth
| |
− | Gar-Skald Karth
| |
− | Jantha Grahrk
| |
− | Lorthus Moz
| |
− | Rael sul C`an
| |
− | Seth Haze
| |
− | Zrosh Echas
| |
− |
| |
− | ===[[Kaminoan]]===
| |
− | Alea Solaris
| |
− | Blu Ona Serth
| |
− | Daka Ishi
| |
− | Dian Mosh
| |
− | Exanthium Kerensky
| |
− | Hank Soprano
| |
− | Leven Kertyle
| |
− | Merlin Myk`Chur
| |
− | Shenn Di
| |
− | Sirk Salas
| |
− |
| |
− | ===[[Kel Dor]]===
| |
− | Drega Loas
| |
− | Jace Kavdar
| |
− | Jaden Black
| |
− | Jest Repel
| |
− | Krug Cabal
| |
− | Laketh Stadt
| |
− | Metyl Onyx
| |
− | Nimlock Daeuruloki
| |
− | Tal Dorn
| |
− | Vel Koon
| |
− |
| |
− | ===[[Kiffar]]===
| |
− | Avianus Antornis
| |
− | Ben Camden
| |
− | Christian Hall
| |
− | Dunta Star
| |
− | Leodous Kyron
| |
− | Mika Noris
| |
− | Mike Lackey
| |
− | Mikel von Bianchi
| |
− | Simms
| |
− | Val Crow
| |
− |
| |
− | ===[[Klatooinian]]===
| |
− | Anon Drekk
| |
− | Chokk Ovin Jix
| |
− | Emanon Klatoo
| |
− | Gord Uba
| |
− |
| |
− | ===[[Kuati]]===
| |
− | Bossive Ketwol
| |
− | Bouma Ga`Mon
| |
− | Cesodevo Avina
| |
− | Dayus Danary
| |
− | Dionaea Kuat
| |
− | Helen Hawk
| |
− | Ragnar Dagorlad
| |
− | Raith Starlight
| |
− | Rui Jormar
| |
− | Stryker Killian
| |
− |
| |
− | ===[[Kubaz]]===
| |
− | Anakin Drogba
| |
− | Fath Thy
| |
− | Gorn Kindan
| |
− | Krizzen Gardarian
| |
− | Ku`Bakai Roche
| |
− | Qaun Wain
| |
− |
| |
− | ===[[Lannik]]===
| |
− | Hades Zeddicus
| |
− | Jarik Selzen
| |
− | Natsuhi Kirlia
| |
− | Pamela Ashen
| |
− |
| |
− | ===[[Mon Calamari]]===
| |
− | Billys Bob
| |
− | Bink Kaarde
| |
− | Jake Azzameen
| |
− | Kivan Hamner
| |
− | Knightcrawler
| |
− | Mak Gy`Ver
| |
− | Nodi Cantor
| |
− | Qui Sen
| |
− | Robert Derr
| |
− | Takhisis
| |
− |
| |
− | ===[[Muun]]===
| |
− | Alias Tarquin
| |
− | Auzar Thornian
| |
− | Frayne Sunhunter
| |
− | Gatorfett Fronek
| |
− | Grath Gelenek
| |
− | Gren Kunaan
| |
− | Harrison Harlowe
| |
− | Kovack Indorili
| |
− | Mateo Umia
| |
− | Raathad Bahrajahir
| |
− |
| |
− | ===[[Naboo]]===
| |
− | Danakin Turner
| |
− | Dionysos Organ
| |
− | Ghon Webb
| |
− | Gilbert Taylor
| |
− | Jevon Lambright
| |
− | Krakonico Petermind
| |
− | Matubo Invincius
| |
− | Nathan Barber
| |
− | Oli Noa
| |
− | Taranae Rhode
| |
− |
| |
− | ===[[Nautolan]]===
| |
− | Anax Noctru
| |
− | Bambl Cata
| |
− | Brutus Verlasy
| |
− | Dreks Selmur
| |
− | Lysander D`Sparta
| |
− | Naresh Vaghela
| |
− | Rand Axim
| |
− | Siejo Kutol
| |
− | Todor Ginchev
| |
− | Vhur-daer Khalazzar
| |
− |
| |
− | ===[[Neimoidian]]===
| |
− | Darax Kertal
| |
− | David Caballe
| |
− | Jhanu Kaizhuu
| |
− | Martin Oberan
| |
− | Oranda Matgorna
| |
− | Salamku Derov
| |
− | Serphen Thos
| |
− | Trek Nors
| |
− |
| |
− | ===[[Nikto]]===
| |
− | Atron Shen
| |
− | Dhar`ghul Khrog
| |
− | Diabolus`ut Persolvo
| |
− | Simeon Promethion
| |
− | Vaen Blastoha
| |
− |
| |
− | ===[[Nimbanel]]===
| |
− | Baldor Charr
| |
− | Darex Geasauco
| |
− |
| |
− | ===[[Noghri]]===
| |
− | Dek Sulare
| |
− | Edhrikhor Tlakh`sar
| |
− | Ezekiel
| |
− | Geran Nightshadow
| |
− | Kayne Frost
| |
− | Kazoku Cinereus
| |
− | Nevka Tarn
| |
− | Pharaun Mizzrym
| |
− | Silus Nidor
| |
− | Toa Aotearoa
| |
− |
| |
− | ===[[Ortolan]]===
| |
− | Bedo Bees
| |
− | Gajeel Dragneel
| |
− |
| |
− | ===[[Pau`an]]===
| |
− | Abygar Seranor
| |
− | Corey Vildras
| |
− | Inavi Magua
| |
− | Jion Mallion
| |
− | Malith Sevath
| |
− | Peter Aranyos
| |
− | Varkamond Tamalakus
| |
− |
| |
− | ===[[Polis Massan]]===
| |
− | Arwen Merial
| |
− | Ego Tsioge
| |
− | Havic Beown
| |
− | Izec McCrimmon
| |
− | Kuramus Leonidas
| |
− | Polaris Silver
| |
− | Samantha Landstrider
| |
− | Vencenti Malcuro
| |
− |
| |
− | ===[[Qiraash]]===
| |
− | Al Sayif
| |
− | Calli Qirce
| |
− | Chaud Enzan
| |
− | Gideon Bodnari
| |
− | Laura Wonder
| |
− | Shaidar Haran
| |
− | Tarc Drathul
| |
− | Yanai Vuleshi
| |
− |
| |
− | ===[[Quarren]]===
| |
− | Brian Watzig
| |
− | Daehd Moroz
| |
− | Lakis Moradin
| |
− | Mardigal Radrack
| |
− | Podonn Draght
| |
− | Vussek Kaos
| |
− | Wim Jurgen
| |
− |
| |
− | ===[[Rodian]]===
| |
− | Alister Jacobs
| |
− | Ferat Josao
| |
− | Ghiro Kenu
| |
− | Gree Caharth
| |
− | Iqkaab Wouno
| |
− | Janako Zulandoo
| |
− | Kille Onat
| |
− | Qilek Bostlann
| |
− | Ruuda Tloosn
| |
− |
| |
− | ===[[Ryn]]===
| |
− | Beleg Heru
| |
− | Chrome Houndarious
| |
− | Devon Felson
| |
− | Dumbar Stones
| |
− | Han Bo
| |
− | John Uurp
| |
− | Jon Darkstorm
| |
− | Marco Salo
| |
− | Olwin Froon
| |
− | Taldar Logas
| |
− |
| |
− | ===[[Sakiyan]]===
| |
− | Fritjof Blom
| |
− | Fures Nocti
| |
− | Ha`warrah Marruun
| |
− | Jalyn Wendonai
| |
− | Rillik Rah
| |
− | Shigen Na`gal
| |
− |
| |
− | ===[[Sanyassan]]===
| |
− | Anto Tka
| |
− | Balthazar Osk
| |
− | Dreprak Wyndstroke
| |
− | Gaerrar Nordanvindurinn
| |
− | Grombolg Grufftibugh
| |
− | Melik Tafari
| |
− | Steven Vernius
| |
− |
| |
− | ===[[Selkath]]===
| |
− | Calla Boom
| |
− | Cyern Mora
| |
− | Kar Vark
| |
− | Lebnor Wythal
| |
− | Manta Birostris
| |
− | Naits Shkoobi
| |
− | Shaelas Que-Kara
| |
− | Tarka Uremasu
| |
− | Thomas Decoy
| |
− | Ustar Alard
| |
− |
| |
− | ===[[Siniteen]]===
| |
− | Braynar Monsula
| |
− | Brick Sandune
| |
− | Darwynn Darkfire
| |
− | Hele Ganz
| |
− | Jake Peterson
| |
− | Jornix
| |
− | Rick Alano
| |
− | Umbeck Traxer
| |
− | Vash Thompson
| |
− | Zac Alano
| |
− |
| |
− | ===[[Sluissi]]===
| |
− | Cirion Cundir
| |
− | Ellias Aubec
| |
− | Hugh Grishnak
| |
− | Kevin Fettman
| |
− | Kip Kraytos
| |
− | Sol Savrek
| |
− | Sollss Dorne
| |
− | Varro Kaar
| |
− | Vord Bonn
| |
− | Zeak Zythor
| |
− |
| |
− | ===[[Squib]]===
| |
− | Areagla Loomis
| |
− | Jopha Cantel
| |
− | Kaa Odwil
| |
− | Karu Zharr
| |
− | Ka`rla Leakey
| |
− | Sligh Badeevee-vadru
| |
− | Wyrd Wulfen
| |
− |
| |
− | ===[[Sullustan]]===
| |
− | Bara Fur
| |
− | Cyal Knight
| |
− | Drey Exodus
| |
− | Eronos Lookfar
| |
− | Flint Talzo
| |
− | Gawayne
| |
− | Gothar Montoya
| |
− | Grell Ser Kalai
| |
− | Jim Frost
| |
− | Relain Dala
| |
− |
| |
− | ===[[Talz]]===
| |
− | Cipher Thorstein
| |
− | Doner Kebab
| |
− | George Tuffwer
| |
− | James Hanns
| |
− | Orto Sentak
| |
− | Pinto Grande
| |
− |
| |
− | ===[[Thyferran]]===
| |
− | Bri Bee
| |
− | Del Spaig
| |
− | En Sabah Nur
| |
− | Ewan Ivanow
| |
− | Galain Quin
| |
− | Inwe Ventidius
| |
− | Josh Jericho
| |
− | Kopljanik Despotovic
| |
− | Pat Rulla
| |
− | Taka Aioko
| |
− |
| |
− | ===[[Togorian]]===
| |
− | Brand Malden
| |
− | Kuro Neko
| |
− | Kyota Navic
| |
− | Mal Kavian
| |
− | Memnoch
| |
− | Nazmus Takib
| |
− | Ool Krank
| |
− | Raidan Spike
| |
− | Thorrium Mulvad
| |
− | Ziyal Kell
| |
− |
| |
− | ===[[Togruta]]===
| |
− | Abraari To
| |
− | Aks Olotl
| |
− | Azural Jamai
| |
− | Gilbert Reed
| |
− | Kaja Teno
| |
− | Octavian Griffon
| |
− | Ohiteka Ohenzi
| |
− | Rex Rawrlington
| |
− | Todd Wraithson
| |
− | Zessus Atlathea
| |
− |
| |
− | ===[[Toydarian]]===
| |
− | Garth Nuey
| |
− | Hanzo Kurosawa
| |
− | Jerrik Jataan
| |
− | Jimi Sparkle
| |
− | Lynyra Silver
| |
− | Murgo Contarus
| |
− | Ros Vobek
| |
− | Toran Slisik
| |
− | Wott Tumbo
| |
− |
| |
− | ===[[Trandoshan]]===
| |
− | Alto Rexar
| |
− | Angus Vandal
| |
− | Cirxis Cronossk
| |
− | Hondo Walker
| |
− | Logan Shivers
| |
− | Pierce Baker
| |
− | Reeze Prid
| |
− | Rick Fias
| |
− | Vash Reckless
| |
− | Venari Haliat
| |
− |
| |
− | ===[[Tusken Raider]]===
| |
− |
| |
− | ===[[Twi`lek]]===
| |
− | Asaryakatr
| |
− | Jabba Cute
| |
− | Jen Eyan
| |
− | Rhinna Alley
| |
− | Thali`a N`ightshade
| |
− | Vika Talaan
| |
− | Vip Fortuna
| |
− | Yasira Shran
| |
− | Zaff Daroona
| |
− | Zao Chai
| |
− |
| |
− | ===[[Ugnaught]]===
| |
− | Dack Kaelin
| |
− | Riipa Tinka
| |
− |
| |
− | ===[[Utai]]===
| |
− | Mak Callipso
| |
− | Xage Kermon
| |
− |
| |
− | ===[[Verpine]]===
| |
− | Aarm Killdarn
| |
− | Ace Farseer
| |
− | Cyrus Vasch
| |
− | Echuu Shen-Jon
| |
− | James Nathanial
| |
− | Kay Dallben
| |
− | Mace Tantalus
| |
− | Tardaad Aiel
| |
− | Wes Reed
| |
− | Zyndyan Ivyx
| |
− |
| |
− | ===[[Vratix]]===
| |
− | Jay Ceveri
| |
− | Spree Razzix
| |
− |
| |
− | ===[[Weequay]]===
| |
− | Kyz Jiir
| |
− | Mettuh Lupus
| |
− | Rar Lunko
| |
− | Vertair Thean
| |
− |
| |
− | ===[[Whiphid]]===
| |
− | Ait Maru
| |
− | Belloq Tull
| |
− | Dorian Tecto
| |
− | Hawwi Joshe
| |
− | Jaga Kun
| |
− | Lucmark Warren
| |
− | Matt Solomon
| |
− | Samuel Ashen
| |
− | Tomas O`Cuinn
| |
− | Zao Nephalem
| |
− |
| |
− | ===[[Wookiee]]===
| |
− | Dagur Amon
| |
− | Gravnkev Forestwanderer
| |
− | Invergyre Foamswimmer
| |
− | Kataradanna
| |
− | Kerri Manchester
| |
− | Kir Jax
| |
− | Miles Betta
| |
− | Sol Keoma
| |
− | Tarkacheen
| |
− | Zeth Quo
| |
− |
| |
− | ===[[Yam`rii]]===
| |
− | Hans Ril
| |
− | Kray Voh
| |
− | Maroni Makriolla
| |
− | Veloparados Perekrivalis
| |
− |
| |
− | ===[[Yuzzum]]===
| |
− | Fonwiyye Aaldan
| |
− | Naz Pax
| |
− |
| |
− | ===[[Zabrak]]===
| |
− | Alan Scott
| |
− | Joy Knight
| |
− | Kar`tayl Verd
| |
− | Kaz Il
| |
− | Kodiak Voidjumper
| |
− | Mia Lucknovi
| |
− | Mila Vliegendeur
| |
− | Nat Dues
| |
− | Photino Friovor
| |
− | Zane Apex
| |
− |
| |
− | ===[[Zeltron]]===
| |
− | Aidon Sadow
| |
− | Cordin Siprus
| |
− | Han Hunter
| |
− | Kaleena Rey
| |
− | Neria Derycke
| |
− | Soki Ionian
| |
− | Sybil Kassar
| |
− | Tik Nkik
| |
− | Xrati Zee
| |
− | Zephyrine Russa
| |